REALIZACJA ZAMÓWIENIA:

Zamówienia są realizowane na bieżąco, przygotowane do wysyłki w tym samym lub najpóźniej w następnym dniu roboczym. Następnie czas dostawy zależy od wybranego przez Ciebie przewoźnika.

Daj nam znać, jeśli zauważysz problem ze swoją przesyłką – postaramy się pomóc!

Na ten moment nie mamy takiej opcji w standardowej ofercie, ale pracujemy nad tym. Jeśli zależy Ci na wysyłce za granicę, daj nam znać, a poszukamy indywidualnego rozwiązania.

Niestety nie, nie posiadamy sklepu stacjonarnego, oferujemy tylko opcję wysyłkową.

Na bieżąco dajemy znać drogą mailową o kolejnych etapach przygotowania zamówienia. Status zamówienia jest też widoczny po zalogowaniu na Twoje konto. W wiadomości wysłanej po nadaniu paczki, dostaniesz informacje o tym, jak sprawdzić co się dzieje z przesyłką.

O płatnościach i kosztach dostawy poczytaj TUTAJ

OLEJE KOSMETYCZNE:

Oleje i masła znajdują się w szklanych opakowania z brązowego szkła, dzięki czemu są odpowiednio chronione przed czynnikami zewnętrznymi. Jednak mimo wszystko, zalecamy trzymać oleje i masła w suchym i nienasłonecznionym miejscu.

Tak, nasze oleje i masła kosmetyczne są surowcami kosmetycznymi, czyli 100% tłuszczami pozyskanymi z danej rośliny i można je stosować bezpośrednio na skórę.

Tak, nasze oleje i masła kosmetyczne świetnie sprawdzą się jako dodatki wzbogacające kosmetyki, których używasz: kremy, balsamy, masła, odżywki, maski.

Tak. Jeśli potrzebujesz dokumentacji do surowców, daj nam znać. Chętnie doślemy Karty Charakterystyki MSDS i certyfikaty analizy.

Nasze oleje i masła mogą być jakości spożywczej i niektóre z nich są tak używane przez mieszkańców Zimbabwe. Jednak, biorąc pod uwagę różniące się przepisy w branżach kosmetycznych i spożywczych, podkreślamy, że wszystkie nasze surowce kosmetyczne są przeznaczone wyłącznie do zewnętrznego użytku.